Podziękowanie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zachełmnej bardzo dziękuje Radzie Rodziców za inicjatywę, zaangażowanie i podtrzymywanie tradycji „Kolędowania z Gwiazdą” po naszej wiosce.

Wszystkim mieszkańcom Zachełmnej za serdeczne przyjęcie grup kolędniczych i hojność na rzecz Funduszu Rady Rodziców w kwocie 7 073,20 zł i 50 $.

Szczególne podziękowania kieruję do uczniów i dzieci z oddziału przedszkolnego, które wraz z rodzicami kolędowały w dniu 30.12.2023 r.

Uczestnicy grup kolędniczych:

• uczniowie i dzieci: Alicja Lempart, Dominik Lempart, Joanna Mirocha, Milena Trąbka, Julia Góralik, Antoni Witkowski, Maja Liszka, Amelia Kąkol, Zuzanna Nowak, Magdalena Talaga, Anna Lempart, Julia Dobosz, Maciej Dobosz, Fabian Wadowski, Bartłomiej Kubik
  • rodzice: Natalia Lempart, Adam Lempart, Maria Mirocha, Katarzyna Kliś, Jan Trąbka, Tomasz Góralik, Monika Witkowska, Angelika Frosztęga, Aneta Pilszak, Maria Matonóg, Celina Lenik, Agnieszka Wadowska, Ewelina Nowak, Sabina Dobosz, Dorota Talaga, Elżbieta Dobosz, Iwona Kąkol, Maria Latoń, Jarosław Lempart, Mateusz Kubik.

Z gorącym podziękowaniem:

Krystyna Stypuła